نایلون عریض کشاورزی و گلخانه و نایلون آبیاری و شرینگ نایلون های آبیاری و گلخانه ای و شرینگ نایلون سپید نایلون عریض کشاورزی و گلخانه

news3 1 1
news3 2
new3 3

نایلون آبیاری با استفاده از پلی اتیلن با چگالی پایین و پلی اتیلن با چگالی بالا و مواد اولیه بازیافت شده تولید می گردد . علاوه بر آن نایلون های آبیاری قابل بازیافت می باشند و تهدیدی برای محیط زیست حساب نمی شوند . این محصول کاربرد های وسیعی دارد اما بیشترین کاربرد آن در قسمت کشاورزی وساخت و ساز میباشد که برای سفت کاری به کار گرفته می شود . در حمل و نقل نیز برای محافظت بار از عوامل خارجی ، برای بسته بندی اسباب و اثاثیه ، پوشاننده ی سقف برای جلوگیری از نفوذ سرما و گرما و برای عایق کاری اجزای بیرونی ساختمان ها ، استفاده در صنایع کشاورزی برای ابیاری به کار میرود . برای مثال عایق کاری سقف و عوامل بیرونی باعث میشود تا ۲۰ % در مصرف انرژی صرفه جویی شود . استفاده از این نایلون ها در سفت کاری برای مشتری عمر بالای بتون و دوام زیاد آن را به ارمغان خواهد آورد . با وجود اینکه نایلون آبیاری سالهاست که در کشور های توسعه یافته به وفور مورد استفاده قرار میگیرد در کشور ما نیز در سالهای اخیر رواج یافته است . عرض این نایلون در کیفیت های درجه یک و دو بین ۶ سانتیمتر و ۱۰۰۰ سانتیمتر می باشد و ضخامت آن ها نیز بین ۱۵ تا ۸۰۰ میکرون می باشد . درخواست نایلون ها با عرض کم و ضخامت بالای بیش از حد لزوم به معنای هزینه اضافی می باشد . به هر حال کمپانی مصرف کننده باید در آخر محصولی را در اختیار داشته باشد که اقتصادی و قیمت تمام شده آن ارزان باشد . اضافه کردن بعضی از مواد در حین تولید نایلون آبیاری حداکثر استقامت و انعطاف پذیری را برای رول های نایلون به ارمغان خواهد آورد .

کیسه های نایلکسی، نایلونی

امکان چاپ بر روی این کیسه ها باعث شده است تا مشتریان بتوانند چاپ مورد نیاز خود را اعمال و عملا دارای شناسه ای برای محصولات خود باشند. کیسه های نایلکسی، نایلونی در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند برای مثال میتوان به موارد زیر اشاره کرد : سوپر مارکت ها ، مراکز خرید ، بسته بندی میوه های خشک ، بسته بندی های داخلی ، کیسه های نایلون محافظتی ، کیسه های نایلون با قابلیت شیرینگ ، کیسه های نایلون سایز بزرگ برای وسایل بزرگ و سنگین کیسه های نایلکسی، نایلونی میتوانند با بهره گیری از شیوه های خاص به صورت انعطاف پذیر و مقاوم تولید گردیده و با استفاده از پلی اتیلن بازیافتی نیز می توان قیمت تمام شده را کاهش داد و یک محصول مرقون به صرفه تولید نمود .

نایلون شرینگ

new3 4

نایلون شرینگ محصولی میباشد که به حرارت بسیار حساس بوده و در دمای خاصی تولید می گردد . پوسته شرینگ در محدوده دمای بین ۱۰۸ تا ۱۲۲ درجه سانتیگراد با استفاده از مواد اولیهPetkim G03-5 تولید می گردد و در مرحله اول شرینگ ها داخل دستگاه قرار گرفته و در مرحله دوم نیز در جهت مخالف و در دمای ۵ درجه بالا تر از دمای دستگاه قرار می گیرند . از آنجایی که نایلون شرینگ خاصیت شکل پذیری زیادی را دارد در طول تولید باید طرز تولید و نوع دستگاه باید بر گرفته از شمایل محصول نهایی باشد . در طول آزمایش در محیط آزمایشگاهی به وضوح قابل مشاهده است که هر چه فشردگی و تورم در شرینگ افزایش پیدا میکند به همان میزان طول شرینگ نیز کاهش می یابد . هنگامی که نسبت ضربه به هد خروجی از ۱/۱ به ۳/۱ افزایش پیدا میکند یک افزایش ناچیز بر سطح افقی قابل مشاهده است . علاوه بر آن سرعت پیچش قلاب نیز بر روی شرینگ کردن تاثیر مستقیم دارد . همانطور که از مراحل یاد شده مشخص است مراحل تولید باید کاملا بر اساس اطلاعات مشتری برنامه ریزی شود . نایلون شرینگ در سایز های متفاوت تولید می شود که از ۶ سانتیمتر شروع و به ۹۰ سانتیمتر با ضخامت های بین ۳۰ تا ۴۰۰ میکرون ختم می گردد . مصرف کنندگان باید به طول ، عرض و وزن محصول خود توجه کنند تا متناسب با محصول آنها شرینگ در ابعاد و مشخصات خاصی عرضه گردد

شرکت تولیدی نایلون سپید

new3 5

شرکت تولیدی نایلون سپید تولید کننده انواع نایلون ، نایلکس، سلفون، انواع سفره های بهداشتی یکبار مصرف ساده و پرفراژدار، انواع کیسه فریزر رولی جعبه ای و فله، انواع کیسه زباله بندار رولی و پرفراژدار، فویل آلومینیومی و محافظ نگهدارنده مواد غذایی همراه با چاپ تا ۶ رنگ با دستگاهای هلیو و فلکسوگراور و بسته بندی.

آدرس: تهران میدان قیام نرسیده به چهاراه مولوی پلاک ۲۲۳

تلفن: ۰۲۱۳۳۱۳۷۹۹۹

فکس: ۰۲۱۳۳۱۲۴۱۶۴

روابط عمومی: ۰۹۱۲۲۰۴۲۳۸۹

تلگرام،وایبر و سایر شبکه های اجتماعی: ۰۹۲۱۸۴۵۵۰۲۷

Website: http://sepidco.ir Email : info@sepidco.ir

سوپر گروه تلگرام سپید بسپار – شرکت تولیدی نایلون سپید: https://t.me/joinchat/A-6XFz0t-abMJdBi9p9McA

کانال تلگرام رسمی شرکت تولیدی نایلون سپید: https://t.me/Nylonsepidco