عاملیت فروش

قابل توجه کلیه شرکت های پخش در سراسر کشور و کلیه استان ها

شرکت تولیدی نایلون سپید به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع مصنوعات فیلم پلاستیکی از سال ۱۳۵۸ تا کنون، با توجه به پیشرفت های کمی و کیفی در زمینه تولید و فروش محصولات تولیدی و بسته بندی در بازار سراسر کشور از واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.
این شرکت آمادگی دارد در زمینه اعطای نمایندگی فروش محصولات خود شامل انواع نایلون ، نایلکس ، سلفون ، انواع سفره های بهداشتی یکبار مصرف ساده و پرفراژدار ، انواع کیسه فریزر رولی، جعبه ای و فله ، انواع کیسه زباله بندار رولی و پرفراژدار ، فویل آلومینیومی و محافظ نگهدارنده مواد غذایی، نایلون شیرینک، نایلون رول کشاورزی، متالایز و صدها محصول متنوع دیگر به صورت بسته بندی و فله ای اقدام نماید.
لذا از کلیه شرکت های پخش واجد الشرایط در سطح استان ها که سابقه کاری موثر و مفید دارند جهت شرکت در مزایده پخش دعوت به عمل می آوریم. بدیهی است اعطای نمایندگی بر اساس ارائه بهترین پیشنهادات و اخذ بالاترین امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ممکن بر اساس آیتم های ارائه شده ذیل به واجدین شرایط اعطا خواهد گردید.

با تشکر
شرکت تولیدی نایلون سپید

لذا ضروریست متقاضیان دریافت نمایندگی پیشنهادات خود را در اسرع وقت به‌همراه مستندات، برنامه و محدوده فعالیت ابتداً با آقای حارث آبادی( ۲۳۸۹ ۲۰۴ – ۰۹۱۲۷۹۹۹ ۲۲۶۶ – ۰۲۱ داخلی ۱۱۸ و ۱۷۵ ) هماهنگ و ارسال نمایند.